Akıllı Kart Aksesuarları

Dikey Kart Koruyucular

Dikey Mika - İthal Şeffaf Koruyucu

Yatay Mika Kart Koruyucu

Mika Koruyucu - Şeffaf Kart Kılıfı

İğneli Klipsli Yaka Kokartı

İğneli Klipsli - PVC Yaka Kokartı

Çift Hazneli PVC Kart Poşeti

Pvc Üretim - Çift Hazneli Poşetler

İki Gözlü Kart Koruyucu

Mika Şeffaf Kart Koruyucu Kılıf

Çift Hazneli Kart Koruyucu

İki Gözlü Kart Kılıfı 86x54 mm Ebatında

Şeffaf Kart Koruyucu

Standart Kart Koruyucu 86x54 mm

Logo Baskılı Yoyolar

Damla Baskılı Yoyo Çeşitleri

Kare Yoyo Çeşitleri

Kare Krom Yoyo - Beyaz Kare Yoyo

Yaka Kartı İçin Yoyolar

Yuvarlak - Plastik Renkli Yoyolar

Desenli Kart Askı İpleri

Kart Askı İpi Fiyatları

Kart Askı İpi Üretimi

Logo Baskılı Kart İpi - Kart Askılıkları

Personel Kart Askı İpi

Personel Kartı Askı İpi Fiyatları

Oval Metal Yaka İsimliği

Oval Yaka İsimliği - Elips İsimlikler

Metal İsimlik Fiyatları

Metal Yaka Kartı - Mıknatıslı Yaka Kartı

Dikdörtgen Metal İsimlik Modelleri

Tamamen Metal Baskılı Yaka İsimliği

Kubbeli Metal Yaka İsimliği

Metal Tamamen Metal İsimlikler

Mıknatıslı Yaka İsimliği

Metal - Mıknatıslı -İğneli Yaka İsimliği

Metal Yaka İsimliği

Metal Logo Baskılı Yaka İsimlik Fiyatları

Akıllı kartların girdiği her alanda kullanılan şık rfid akıllı kart aksesuarları :

Akıllı kartlar ve benzeri alanlarda kullanılan kartlara uyumlu aksesuar seçenekleri. İthal mika kart koruyucu modelleri ve şeffaf kart koruyucu çeşitleri, krom yoyo, kare yoyo, yuvarlak yoyo modelleri ile personel giriş çıkışlarında ve turnikelerde kolay geçiş rahatlığı. Metal yaka kartı ve mıknatıslı yaka isimliği modelleri ile personel tanıtımınızı şık bir şekilde yapabilirsiniz. Seyahatleriniz ve müşterileriniz için şık bavul etiketleri ve bagaj etiketleri isteğe bağlı logo baskılı özel üretim. Rfid Akıllı kartlar için klips modelleri ve yaka kartları için yaka mıknatısı, yaka iğnesi modelleri için uygun fiyatlar ile.

Kart Koruyucu Kılıflar :

Çift tarafı kapalı kart kılıfı ithal ürünlerdir, Sert mika şeklinde üretilen kart kılıfları kartınızın çizilmesini ve daha uzun süreli kullanmanıza yardımcı olur, Çift tarafı kapalı kart kılıfları tamamen şeffaf üretilmektedir, Dikey kart koruyucu, Yatay kart koruyucu olarak 2 modeli vardır kart koruyucu teslim süresi vermiş olduğunuz sipariş adetine göre belirlenecektir. Pvc Kart poşetleri standart boy olarak 54x86mm olarak üretilmektedir. Dilerseniz kendi kalıplarımızla ürettiğimiz ebatlardan temin edebilirsiniz, Dilerseniz ebatları siz belirtebilirsiniz, Özel ebat kart poşeti fiyatları vermiş olduğunuz ebat ve adetlere göre fiyatlandırılacaktır, Sipariş vermeden önce numune ürünlerimizin ebat ve stok durumu hakkında bilgi isteyiniz. Özel ebat Kart poşetleri istediğiniz ebatlarda üretilmektedir. Dilerseniz kendi kalıplarımızla ürettiğimiz ebatlardan temin edebilirsiniz, Özel ebat kart poşeti fiyatları vermiş olduğunuz ebat ve adetlere göre fiyatlandırılacaktır, Sipariş vermede önce numune ürünlerimizin ebat ve stok durumu hakkında bilgi isteyiniz.

Saten Baskılı Bileklikler :

Saten bileklik üretimi 2 cm veya 1.3 cm olarak üretilmektedir, Logonuzu ekranda gördüğünüz gibi saten bilekliklere baskı olarak yapıyoruz. Kilitli olarak üretilen saten bileklik modellerimizden numune isteyiniz, Fiyat ve teslim süresini vermiş olduğunuz siparişin adeti ve özelliği belirleyecektir.

Metal Yaka İsimlikleri :

Mıknatıslı yaka kartı logo baskılı veya baskısız olarak üretilir. Logo özelliğine bağlı olarak lazer kazıma, Serigraf baskı, Sıcak baskı teknikleri ile üretilmektedir. Logonu za özel kesim yapabildiğimiz ürünler şık ve kullanışlı bir yaka kartı modelidir. Mıknatıslı yaka kartı, Mıknatıslı yaka isimliği, Mıknatıslı yaka kokartı, Mıknatıslı isimlikler ve modelleri. Mıknatıslı yaka kartı logo baskılı veya baskısız olarak üretilir. Logo özelliğine bağlı olarak lazer kazıma, Serigraf baskı, Sıcak baskı teknikleri ile üretilmektedir. Logonu za özel kesim yapabildiğimiz ürünler şık ve kullanışlı bir yaka kartı modelidir. Mıknatıslı yaka kartı, Mıknatısı yaka isimliği, Mıknatıslı yaka kokartı, Mıknatıslı isimlikler ve fiyatları.

Yaka Kartı Klipsleri :

Metal klips personel yaka kartınızı kart taşıyıcılar ile beraber yakaya veya cep üzerinde kullanmanız için üretilmektedir. Metal klipler tek çeşit üretilmektedir.Plastik klipslerin renk seçenekleri, Kırmızı Plastik klips, Mavi Plastik klips,Sarı Plastik klips,Siyah Plastik klips, Beyaz Plastik klips, olarak stoklarımızda bulabilirsiniz.

Kart Askı İpi :

Karttime olarak Kart Askı İpi üretiminde kaliteyi temel alarak bütçenize en uygun fiyatlara kart askı ipleri üretmekteyiz. Üretimi tamamen kendi bünyemizde yaptığımız kart askı iplerine logo baskı, kare barkod baskı, isim soy isim ve ünvan ekleyebiliriz, tamamen kişiye özel kart askı ipi hazırlayabiliriz. Firmanızın tanıtımını ve organizasyonlarda ziyaretçilere verilen şık bir kart aksesuar modelidir. Ücretsiz numune çalışmalarını ve ürün fiyatlarını müşteri temsilcilerimiz den isteyiniz.