Rfid Boş Kart Çeşitleri

HID iclass Proximity Kartlar

Proximity Hid Kart Çeşitleri - Fiyatları

Baskısız Proximity Kartlar ( TK 4100 )

Proximity Kart TK4100 4102-EM 4100 chip RFID CARD, Atmel Kartlar kontaksız kart modelidir.

Rfid Akıllı 1k 4 byte Kartlar

Rfid Akıllı 1K 4 byte UID Rfid Boş Kartlar

Rfid Akıllı Klasik Kart

Rfid Akıllı Klasik 1K Rfid kart, 85.5x54mm Ebatlarında, Frekansı 13.56 Mhz, Okuma Adet 100000

Baskısız Proximity Kartlar ( TK 4100 ) uid li

Baskısız Numaralı Proximity Kartlar ( TK 4100 ) uid li - Proximity Kart TK4100 4102-EM 4100 chip RFID CARD

Rfid Akıllı Anahtarlık Fiyatları

Rfid Akıllı Anahtarlıklarda damla logo baskılı üretim, dilerseniz id yazılı Rfid Akıllı anahtarlık, id lazer kazıma olarak yazılabilir.

Rfid Akıllı Bileklik Fiyatları

Rfid Akıllı silikon Rfid Bileklik 13.56 Mhz, Su Geçirmez Dayanıklı Şık Bileklik Çeşitleri

Baskısız Akıllı Kartlar

Combo Kart Hem Proximity Hem Rfid Akıllı olarak kullanılan akıllı kart modelidir. Rfid Akıllı 1k temassız kart çeşitleri ve güvenlikli kart modelleri için uygun fiyat garantisi. Rfid Akıllı 1 k 4 byte daha fazla hafıza ve üstün güvenlik sunan akıllı kart modelleri. Rfid Akıllı 1 k 7 byte çok hafıza imkansız kopyalanma üstün güvenlik ile kullanım. Rfid Akıllı 1k standart kart modeli en yaygın kullanım uygun fiyat hızlı üretim. Rfid Akıllı Plus S 2k özel projeler için tasarlanmış akıllı kart modeli sipariş üzerine tedarik edilmektedir. Rfid Akıllı Plus S 4 k rfid kart çeşitlerinden bazıları. Rfid Akıllı Desfire 4 k hafızası güçlü uzaktan okuyan kart çeşitlerinden birisidir uzak okuma, hızlı okuma özelliği. Atmel kart, temic çipli akıllı kartlar ve diğer temassız kar çeşitleri için bizlere ulaşınız.  Rfid Akıllı s50 akıllı kartlar isteğinize bağlı logo baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Rfid Akıllı s70 akıllı kartlar hafıza bakımından güçlü ve orjinal çipli akıllı kart modelidir özel sipariş üzerine üretilen akıllı kart modellerinden birisidir. Rfid Akıllı 1 k 4 byte daha fazla hafıza ve üstün güvenlik kopyalanması imkansız güvenli kart modelidir.

Akıllı Kart Çip Özellikleri

Firmanıza Özel Olarak Baskılı Veya Boş Baskısız Olarak Ürettiğimiz Akıllı Kart Modellerimizden Örnekler Sunuyoruz. Baskısız Veya Baskılı Proximity Kart ( TK 4100 ), Baskısız Veya Baskılı Üretilen Rfid Akıllı 1k Classic Kart ( 4 Byte uid ), Baskısız Veya Baskılı Olarak Üretilen Rfid Akıllı 1K Classic Kart ( 7 Byte uid ), Baskısız Veya Baskılı Üretilen Rfid Akıllı Ultralight Kart Fiyatları, Baskısız Veya Baskılı Üretilen Rfid Akıllı 4K Kartlar, Baskısız Veya Logo Baskılı Proximity Kart ( TK 4100 ) uid li Üretim, Baskısız ve İsteğe Göre Logo Baskılı Üretilen Desfire ( 2K ) Kartlar, Baskısız Veya Logo Baskılı Üretimi Yapılan Desfire ( 4K ) Kartlar. HİD iclass Kartlar ve hid iclass kart çeşitleri. NFC Cep Telefonu İle Uyumlu Etiketler –  NTAG213 çip modelleri cep telefonlarınız ile uyumlu frekansa sahiptir,  Ntag 213 logo baskı olarak da üretilebilir. Rfid Akıllı NFC TAG çeşitleri,  BV’nin tescilli ticari markalarıdır ve lisans altında kullanılır.